انصراف از خرید و برگشت کالا

یکی از چالش های خرید اینترنتی عدم مشاهده و بررسی فیزیکی محصول است که برخی از کاربران در خرید دچار تردید می کند. لازم به ذکر است همکاران ما در مجموعه درصورت داشتن هرگونه سوال که در قالب مشخصات فنی و ویژگی های محصول مطرح نشده است در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند. اما در صورتی که خرید انجام شود و محصول تحویل شود اما مطابق با نیازهای فرد خریدار نباشد دارای شرایط ویژه ای برای مرجوعی است. 

شریط بازگشت کالا:همه ی محصولات فروشگاه خوب کالا دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند یعنی محصولات باید در صحت و سلامت کامل تحویل مشتری شود. محصولاتی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند شامل بازگشت 7 روزه نمی شوند. در صورتی که محصول ارسالی دارای سلامت فیزیکی نباشد خریدار باید در 24 ساعت اول با واحد پشتیبانی در ارتباط بوده و مسئله را با کارشناسان در میان بگذارد. 

شرایط لغو و انصراف از خرید :در صورتی که سفارش برای مشتری ارسال شود و در همان زمان از خرید خود منصرف شود حداکثر تا 72 ساعت فرصت دارد به مجموعه اطلاع دهد و جهت برگشت کالا  باهماهنگی واحد پشتیبانی اقدام نماید.  در موارد انصراف از خرید پلمپ محصول و تمامی اقلام جانبی همراه سفارش باید کامل برگشت داده شود. 

 محاسبه هزینه برگشت کالا: در صورتی که ایراد مطرح شده از طرف خریدار مورد تأیید کارشناسان فنی مجموعه باشد هزینه به عهده مجموعه خوب کالا می باشد و با با ارسال رسید پستی توسط خریدار، هزینه ی پست برای او واریز می شود.  اما در مواقعی که ایراد مطرح شده توسط خریدار مورد تأیید نباشد هزینه برگشت به عهده ی خود شخص می باشد. 

هرگونه بازگرداندن محصول باید با هماهنگی واحد پشتیبانی انجام شود. 

امکان-تحویل-اکسپرس

امکان تحویل اکسپرس

هفت-روز-هفته,-24-ساعته

هفت روز هفته, 24 ساعته

ضمانت-اصل-بودن-کالا

ضمانت اصل بودن کالا

هفت-روز-ضمانت-تعویض

هفت روز ضمانت تعویض